HİZMETLERİMİZ

Kurumsal Eşya Taşımacılık

Kurumsal Eşya Taşımacılık

Profesyonel Kadro ve Sigortalı Taşımacılık

Kurumsal Eşya Taşımacılık

Kamu şirketlerinin ve özel iş merkezlerinin taşımacılığında yılların getirdiği tecrübeler doğrultusunda müşterilerimize kaliteli, güvenilir olarak eşya taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Ankara başta olmak üzere Türkiye genelinde birçok kurumsal firmanın tercihi olan Akbaba Nakliyat ile eşyalarınız profesyonel nitelikte şehir içi, şehirlerarası kusursuz nitelikte taşınabilmektedir. Kurumsal eşya taşımacılığı hizmetlerinden kimler yaralanabilir? Okullar, sağlık kuruluşları, eğitim merkezleri, bankalar, iş merkezleri, ofisler ve kütüphaneler bu hizmetimizden yararlanabilmektedir.


Kurumsal eşya taşımacılığı özel bir hizmettir ve sadece kurumsal kimliğe önem veren nakliyat firmaları tarafından sağlanması gereken bir hizmettir. Son yıllarda birçok evden eve nakliyat şirketi tarafından da güvenli bir biçimde yapıldığı görülmektedir.


Bu hizmet öncesinde firmaların ve özel kamu kuruluşların nakliye hizmeti öncesinde detaylı olarak ekspertiz çalışması alması gerektiğini belirtmek isteriz. Ekspertiz sizler için özel olarak taşıma programı hazırlar. Bu program kapsamında kaç kişilik personelin sizlere hizmet sağlayacağı, eşyanın sigorta kapsamı, kullanılacak ambalajlama malzemelerinin belirlenmesi, asansörlü eşya taşımacılık ekipmanlarına yer verilip verilmeyeceği, eşyalarınızın miktarıyla orantılı büyüklüğe sahip araçların belirlenmesi, eşyanın alınacağı ve gideceği yer gibi birçok detay önceden incelenerek sizlere kusursuz hizmet verilmesi amaçlanır. Müşterimize detaylı olarak gerekli bilgiyi aktardıktan sonra taşınmanın ne zaman, hangi koşullarda ve nerede yapılacağı hakkında sözleşme kapsamı dahilinde karşılıklı olarak anlaşma yapılır. Yapmış olduğumuz sözleşme kapsamı içerisinde belirtmiş olduğumuz maddeler harfiyen Akbaba evden eve nakliye firması tarafından eksiksiz olarak yerine getirilir.


Taşınma gününde gerekli araç ve ekipmanların kurumları itinalı olarak yerine getirilir. Tüm eşyalarınız firmamız personelleri tarafından demonte edilir ve özenli olarak paketlenmesi yapılır. Dosyalar, evraklar ve diğer özel dökümanlar klasörler halinde hiçbir evrakın yeri karışmadan koliler içersinde taşınır. Böylelikle hiçbir şekilde iş kaybına uğramazsınız. Elektronik eşyalar ve oturma grubu veya özel ekipmanlar var ise bunlarda deneyimli ekimiz tarafından kusursuz nitelikte paketlenir ve araç içine yüklenerek istenilen adrese götürülmek üzere yola çıkar.


Ankara kurumsal eşya nakliyat hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

18.6.2017 16:14:41

Akbaba Evden Eve Nakliyat Tic. Ltd. Şti.,Ankara Nakliyat Firmaları,Evden Eve Nakliyat Ankara,Evden Eve Nakliyat İstanbul