HİZMETLERİMİZ

Ofis Büro Taşımacılık

Ofis Büro Taşımacılık

Profesyonel Kadro ve Sigortalı Taşımacılık

Ofis Büro Taşımacılık

Ofis büro eşya taşımacılığı öncesinde işin temiz ve kaliteli olması için ücretsiz olarak ekspertiz göndermekteyiz. Ekspertiz gerekli incelemeleri yaparak ekipman, araç ve malzeme teminini önceden hazırlar. Ofis içinde bulunan ağır bazda eşyalar için gerekli ekipmanlar önceden temin edilerek profesyonel ofis nakliyesi sizler için sergilenir.

Nakliyat hizmetinin gerçekleştirileceği gün ofis içerisinde dolaplar ve masaların demonte işlemleri ve arkasından paketleme işlemleri yapılır.

Dosya, klasör ve diğer önemli evraklarınız numaralı koliler içerisinde taşınarak, karışıklığa mahal vermeden, sizleri iş kaybına uğratmadan nakliyesi yapılır.

Ağır baz da olan para kasası, güç kaynağı, sunucu gibi ağır eşyalar profesyonel ekipmanlar ile taşınır eğer taşınması mümkün gözükmüyor ise deneyimli insan gücünden faydalanarak nakliyesi yapılır.


Elektronik bazda olan tüm eşyalar özel ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlenir.

Eşyalarınız yeni ofisinize geldiğinde eksper ve firma sorumlusu tarafından istenilen yerlere eşyalar yerleştirilir.

Akbaba Nakliyat olarak gizlilik prensiplerimiz içerisinde olup hizmet vermiş olduğumuz kişi ve kurumlar ikinci kişiler tarafından kesinlikle paylaşılmamaktadır.

Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak taşımacılık hizmetlerini başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye genelinde ekonomik, sigortalı, marangozlu ve ambalajlı olarak almak için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Kurumsal eşya taşımacılık hizmetlerinde nakliye işlemlerinde siz değerli müşterilerimize profesyonel destek sunmaktayız.

18.6.2017 16:11:04

Akbaba Evden Eve Nakliyat Tic. Ltd. Şti.,Ankara Nakliyat Firmaları,Evden Eve Nakliyat Ankara,Evden Eve Nakliyat İstanbul