HİZMETLERİMİZ

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Profesyonel Kadro ve Sigortalı Taşımacılık

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat hizmetlerini Ankara’ya ilk getiren firmalar arasında olan Akbaba Nakliyat ile artık eşyalarınız güvenilir ellerde. Asansörlü eşya taşımacılık sistemi son yılların taşımacılık hizmetleri arasında bulunan en iyi nakliye ekipmanları arasındadır. Bu sistem ile güvenilir, hızlı ve kaliteli olarak şehir içi, şehirler arası taşımacılık hizmeti alabilirsiniz.

Asansörlü evden eve nakliyat 15 ile 25 kat arasında yükselebilen yani metre hesabı olarak 65 metre yükselen, otomatik, manuel teknolojiye sahip Alman üretimi teknolojidir.


Asansörlü evden eve nakliyat  Asansörlü nakliye

  

  Asansörlü taşımacılık sistemi olmadan önce bina içinde eşyalar taşınırdı. Yüksek katlardan insan yardımıyla  indirilen eşyalarda haliyle bina içerisinde sağa sola çarpmalardan dolayı eşyaların zarar görme ihtimali  oluşmaktaydı. Asansörlü evden eve nakliyat teknolojisini tercih ettiğinizde hiç bu durumları yaşamayacak ve eşyalarınız güvenli olarak taşınacaktır.

Asansörlü nakliyat ve evden eve nakliyat hizmetleri öncesinde muhakkak ücretsiz ekspertiz talebinde bulunmalısınız. Eksper açı operatörüyle gelerek eviniz önünde asansör kurulum açısını kontrolünü sağlayarak gerekli taşınma programını hazırlamalıdır.

Asansör teknolojisi sadece ev, ofis taşıma işlerinde değil aynı zamanda ağır yüklerin taşımacılığında, inşaat alanları içerisinde, cam işi yapan firmalarda ve tabelacıların tercih etmiş olduğu taşımacılık sistemleri arasındadır.


Asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

18.6.2017 15:48:01

Akbaba Evden Eve Nakliyat Tic. Ltd. Şti.,Ankara Nakliyat Firmaları,Evden Eve Nakliyat Ankara,Evden Eve Nakliyat İstanbul